Výhodičky


Výhodičky

Popis mobilnej aplikácie

Mobilná aplikácia Výhodičky umožňuje uloženie všetkých svojich vernostných kariet na jednom mieste vo svojom telefóne. Peniaze je možné ušetriť využitím výhodných ponúk z letákov alebo získaním kupónov na nákup tovaru a služieb. Listovanie v letáku je rýchle bez ohľadu na počet strán. Súčasťou aplikácie je aj vyhľadávanie leteniek do celého sveta na základe mnohých kritérií.

Zadávanie nových a úprava existujúcich kariet je možná pomocou zadania alebo skenovania čiarového kódu a odfotením obrázku prednej a zadnej strany karty. Obrázky karty je možné upravovať priamo v aplikácii pomocou otáčania, zväčšovania a orezania obrázku. Jednoduché a rýchle zobrazenie čiarového kódu vernostnej karty s možnosťou skenovania v obchode uľahčuje každý nákup.

Zobrazenie obchodov podľa vzdialenosti umožňuje výber najbližšej prevádzky od aktuálnej polohy alebo od ľubovoľného miesta zadaného používateľom telefónu. Mobilná aplikácia umožňuje uloženie vernostných kariet, vybraných ponúk a letákov okrem telefónu aj na vzdialený server, čo zabezpečuje v prípade potreby aktualizáciu všetkých údajov aj na iné telefóny bez ich opätovného ručného zadávania.

Mobilná aplikácia Výhodičky umožňuje prácu v online a offline režime. Pre zabezpečenie online komunikácie sme vyvinuli spoľahlivé a dostatočne rýchle komunikačné rozhranie na strane aplikácie ako aj na strane servera.
Klient:  Mobile Marketing s.r.o.
Technológia:  iOS, Android