ZARAZ angl. a nemecky


ZARAZ angl. a nemecky

Popis mobilnej aplikácie

Pre jazykovú školu ZARAZ sme vyvinuli multimediálnu mobilnú aplikáciu pre učenie anglického a nemeckého jazyka. Aplikácia je určená pre samoukov alebo na podporu učenia v jazykovej škole. Bola navrhnutá tak, aby sa čo najjednoduchšie dala naučiť slovná zásoba bez bifľovania slovíčok. Aplikácia obsahuje úrovne podľa stupňa obtiažnosti a každá z nich pozostáva z lekcií so slovnou zásobou, testom s kvízom slov a viet spolu s písaním, ako aj vyhodnotením a bonusom.

Mobilná aplikácia umožňuje zobrazenie, opakovanie a prehrávanie slov alebo viet lekcie. Zároveň umožňuje písanie slov. Dôležitou časťou aplikácie je vlastné nahrávanie a následné prehrávanie nahratých slov, ako aj zoznam upozornení (notifikácie) na jednotlivé činnosti. Výsledky testov je možné priamo z aplikácie zdieľať na sociálnych sieťach a následne zobraziť na webových stránkach www.zarazapp.com/sk.

Mobilnú aplikáciu ZARAZ je možné použiť aj ako prehrávač všetkých slov a viet vybraných lekcií, čo nahrádza použitie CD alebo MP3.
Klient:  Jazyková škola ZARAZ
Technológia:  iOS, Android